De beste kinderopvang in uw regio

Parbédie Kinderopvang is de beste kleinschalige kinderopvang in uw regio. Wij kunnen alle mogelijke vormen van kinderopvang aanbieden. Maak kennis met onze kinderdagverblijven, de buitenschoolse opvang, Thuiscrèche en het Gastouderschap.

Kies voor kwaliteit

Wij staan voor kwaliteit in kinderopvang. Voorop staat dat de passie, veiligheid en betrouwbaarheid van de opvang wordt gewaarborgd. Bovendien vinden wij het belangrijk dat uw kinderen met veel plezier naar de opvang gaan. Elke dag opnieuw. Daarnaast vinden wij persoonlijk contact enorm belangrijk. Er moet een klik zijn tussen u, uw kind en de leidsters. Bij Parbédie bent u verzekerd van professionele, positieve en enthousiaste pedagogisch medewerksters. Zij hebben allemaal een enorme passie voor het werken met kinderen.

Kinderdagverblijven

In ons kinderdagverblijf Erve Tuindorp en Boerderij De Bongerd vangen we kinderen tussen de 10 weken en 4 jaar oud op in horizontale groepen. In deze unieke kinderdagverblijven hebben de kinderen buiten veel ruimte om zich uit te leven.

Buitenschoolse opvang

Wij hebben twee BSO-locaties: Sport BSO Tubantia in Hengelo en BSO De Hooizolder in Borne. Hier komen kinderen van 4 tot 13 jaar buiten schooluren naartoe, ook indien gewenst in vakantieperiodes.

Gastouderschap

Bij gastouderschap zorgt een geregistreerde gastouder voor uw kind. Dat kan zowel bij u thuis als bij de gastouder plaatsvinden. Door het kleinschalige karakter en de huiselijke vorm van opvang, bouwen de kinderen een hechte band op met de gastouder.

Ons team

Dominique Beuvink

P&O - dominique@parbedie.nl - 074 – 34 918 34

Kirsten Meyn

kirsten@parbedie.nl - 074 – 34 918 34

Hilde de Vries

hilde@parbedie.nl - 074 – 34 918 34
Mirjam

Karine Feddema (vestiging Doetinchem)

karine@parbedie.nl  -  06 - 485 413 76

Natali Blokhuis

natali@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Daniëlle Baake

danielle@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Judith Timmerhuis

judith@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Berend Timmerhuis

berend@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Milou Wiegerink

milou@parbedie.nl - 074 – 34 918 34

Tuindorpstraat 126, 7555 CS Hengelo (O)
t 074 – 34 918 34
e info@parbedie.nl