Directie

Judith Timmerhuis

judith@parbedie.nl  - 085 - 00 828 00

Berend Timmerhuis

berend@parbedie.nl  - 085 - 00 828 00

Staf

Manon ter Horst

P&O Adviseur | manon@parbedie.nl - 085 00 828 00

Marcia Leushuis

Administratie | marcia@parbedie.nl - 085 -00 828 00

Adviseurs Gastouderbureau

Kirsten Meyn

kirsten@parbedie.nl - 085 - 00 828 91

Hilde de Vries

hilde@parbedie.nl - 085 - 00 828 90

Karine Feddema (vestiging Doetinchem)

karine@parbedie.nl  -  085 - 00 828 89

Kinderdagverblijven

Locatiemanager

Milou Wiegerink

milou@parbedie.nl - 085 -00 828 00

Erve Tuindorp

Assistent Leidinggevende
De Dolfijnen (0 tot 1 jarigen)
De Schildpadden (1 tot 2 jarigen)
De Goudvissen (2 tot 3 jarigen)
De Kikkers (3 tot 4 jarigen)
Allround
Huishoudelijk medewerkers

De Bongerd

Assistent Leidinggevende
De Kuikentjes (0 tot 1 jarigen)
De Eendjes (1 tot 2 jarigen)
De Gansjes (2 tot 3 jarigen)
De Zwaantjes (3 tot 4 jarigen)
Huishoudelijk medewerkers

BSO-locaties

Locatiemanager

Daniëlle Baake

danielle@parbedie.nl  - 085 -00 828 00
Assistent Leidinggevende
BSO De Hooizolder (Borne)
Sport BSO Tubantia
Sport BSO Wilhelminaschool
BSO Esrein | locatie Jan v/d Heydenstraat
BSO Esrein | locatie Kerkstraat

© Copyright - Parbedie 2022