Directie

Judith Timmerhuis

judith@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Berend Timmerhuis

berend@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Adviseurs

Karine Feddema (vestiging Doetinchem)

karine@parbedie.nl  -  06 - 485 413 76

Arnica Hobert - Lubbers

arnica@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Natali Blokhuis

natali@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Daniëlle Baake

danielle@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Milou Wiegerink

milou@parbedie.nl - 074 – 34 918 34

Kimberly Bruijl

kimberly@parbedie.nl  - 074 – 34 918 34

Pedagogisch medewerkers van het Pakhuis (Erve Tuindorp Hengelo)

De Dolfijnen (0 tot 1 jarigen)
De Schildpadden (1 tot 2 jarigen)

Pedagogisch medewerkers van de Boerderij (Erve Tuindorp Hengelo)

De Goudvissen (2 tot 3 jarigen)
Bianca
De Kikkers (3 tot 4 jarigen)

Pedagogisch medewerkers van Kinderdagverblijf Boerderij De Bongerd (Borne)

De Kuikentjes (0 tot 1 jarigen)
De Eendjes (1 tot 2 jarigen)
De 2-jarigengroep
De 3-jarigengroep
Allround pedagogisch medewerkers

Pedagogisch medewerkers van BSO De Hooizolder (Borne)

Pedagogisch medewerkers van de BSO (Sport BSO Tubantia en BSO Willem de Muiter)

Jacqueline

Huishoudelijke hulp

Mirjam

© Copyright - Parbedie 2017